| KERE a întrebat:

Ce părere aveți de http://www.pcgarage.ro/......rix-wi-fi/ Este mai bun decât http://www.pcgarage.ro/......dark-grey/ La raportul calitate preț? Şi ştiți cât de bun este PC-ul la gaming? Adică am văzut ca are o placă destul de bună şi procesorul are o fregvență destul de mare...Iar la laptop e destul de ok placa dar este evident că este mai slabă fiindcă este una de laptop... Aştept părerile voastre. PS: Dacă PC-ul mai bun îmi puteți da sfaturi de monitor şi tastatură mai ieftine dar şi bune? Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| S3c0ndSh0t a răspuns (pentru notefree):

E foarte ok sistemul :p

| KERE explică (pentru notefree):

Ceva cooler nu trebuie? Şi placă de sunet şi chestii d-astea?

| KERE explică (pentru notefree):

Am văzut că are placă audio integrată în placa de bază abia acum. happy Oricum ceva cooler nu trebuie? Şi sursa duce tot ce ai specificat tu?

12 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Intotdeauna un sistem de gaming este mai bun decat un laptop de gaming.In cei 2600 de lei ai putea face ceva mai bun.

| KERE explică (pentru S3c0ndSh0t):

Ce aş putea face mai bun cu 2600 lei?

| S3c0ndSh0t a răspuns (pentru KERE):

Ai putea face un calculator care sa ruleze jocurile ceva mai bine. Daca vrei iti fac o lista si compari.

| KERE explică (pentru S3c0ndSh0t):

Ai putea să faci lista te rog?

| notefree a răspuns:

Pe piese faci unul mai bun

| KERE explică (pentru notefree):

Ai pitea să-mi dai un exemplu? Nu prea mă pricep la făcut pe piese.

| notefree a răspuns:

Ai cooler in cutie la procesor.
Dar daca vrei unul after market http://www.pcgarage.ro/coolere/ ai o varietate intreaga

| notefree a răspuns:

Si sursa duce relaxat

| KERE explică:

Andreutzu007 Ce aş putea face mai bun cu 2600 lei?