| cristianzgz3 a întrebat:

Ce parere aveti de tableta asta care am cumparato de curand
Samsung galaxy tab 2 10.1 ( 16gb) nu am 3g adica tel
stiu ca este dual-core 1, 0 ghz

Răspuns Câştigător
| Samy16 a răspuns:

Am si eu fix la fel, este ok android 4.0 mi s-a mai blocat dar n-ai ce face e tipic android, pe 3g si wi-fi ruleaza destul de bine, jocurile la fel, eu am luat-o findca am tv Samsung si prin aplicatia allshare care vine inclusa pot transmite muzica/filme/imagini direct pe tv, bateria ma tine foarte mult deci e chiar ok tableta

1 răspuns:
| jogabonito a răspuns:

Depinde pentru ce vrei sa o folosesti eu zic ca ii ok net, filme, muzicasi unele jocuri