| emipenet a întrebat:

Ce parere avei de telefoanele BlackBerry?
sunt bune?
sa imi cumpar unul? (as vrea poate un BlackBerry 10)
Funda la cel mai bun raspuns

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si ce sa faci cu el? Ca nu dezvolta nimeni aplicatii pentru Blackberry

| emipenet explică (pentru suntserios):

Si ce ai zice tu sa imi iau? in Nokia lumia? eu vreau sa joc clash royale si ns ce tel sa imi iau

| Superior a răspuns:

De ce ai cumpara chestia aia urata ce nu o pot numi telefon?

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru emipenet):

Ceva cu Andoid... ca de aia e cel mai popular sistem de operare

| criss8585 a răspuns:

Daca vrei ceva pe masura si ieftin in acelasi timp, iti recomand un Lenovo K6 Note. E vreo 1000 de lei nou-nout. Si in caz de vrei ceva ultra-performant Sony Xperia XZ Premium. E destul de scump, dar isi merita banii.

| emipenet explică (pentru suntserios):

Sunt serios, mersi de raspuns, si apropos criss8585 am doar 300 lei happy

| frunzarescu a răspuns:

Eu am avut telefon de servici Blackberry, sotia la fel.
Iti recomand unul second, noi sunt extrem de scumpe. https://www.olx.ro/......90WFX.html

| georgianasiiulia a răspuns:

Nu stiu nici macar nu am auzit de ele happy