| Otto2014 a întrebat:

Ce parere aveti de acest laptop? E bun pentru jocuri gen outlast, Dota? http://m.altex.ro/......3-free-dos

Răspuns Câştigător
| gabone99 a răspuns:

Eu iti spun sigur ca dota, outlast si chiar si gta v iti merge deci ar fi o alegere buna. sper ca te-am ajutat! funda?

1 răspuns:
| RaduTN a răspuns:

Raspunde la urmatoarele intrebari.

1. Care este bugetul maxim in care vrei sa te incadrezi?

2. Cand intentionezi sa faci achizitia?

3. La ce vei folosi laptopul/notebook-ul? Daca il vei folosi in scopuri profesionale, spune-ne ce programe vei rula pe el.

4. Portabilitatea e importanta? Un laptop de 17" are anumite avantaje, dar pierde la portabilitate. Unul de 13" e foarte portabil, dar mai scump si vine si cu dezavantaje tehnice. In functie de bugetul de care dispui, gandeste-te daca nu te-ar avantaja mai mult achizitia unui desktop.

5. Ai anumite preferinte de care ar trebui sa stim? Culoare? Dimensiuni? Capacitatea HDD-ului sau cantitatea de memorie RAM instalata?