| ioanacristina666 a întrebat:

Ce parere aveti de acest laptop?
http://www.emag.ro/......E69XNBBBM/

Răspuns Apreciat de Editori
| HandaSei a răspuns:

Rezoluția monitorului este deja puțin depășită de vreme...

HDD 750GB cu 5400 rpm, nici măcar 7200 rpm, în banii ăștia găsești cu SSD de 256!

Fără placă video dedicată, nici măcar o amărâtă de R5 sau R7 M de pe la Radeon, având doar acea HD 4000 integrată în procesor, care nu doar că este deja destul de veche"la fel ca procesorul", dar este și extrem de slabă...

Este complet aiurea configurația, nu-l recomand sub nici o formă! rolling on the floor

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Destul de slabut, si nici nu mai este in stoc.
La banii astia poti totusi gasi ceva mai bun.

http://www.emag.ro/......DHRV52BBM/

| Vickyy a răspuns:

Parerea mea este sa nu iti iei Toshiba. Chiar daca aparent au o configuratie buna si atractiva, ele ca marca nu sunt bune. Am avut experiente cu doua laptopuri Toshiba, mai ales din seria Sattelite la care am avut probleme cu hard disk-ul, cu mufele USB si display-ul. Recomand cu caldura laptopuri Acer sau Asus.