| Tudor_Daniel_1997 a întrebat:

Ce parere aveti de camera foto a telefonului Nokia Lumia 920?(Intrebarea se adreseaza detinatorilor de Lumia 920)

2 răspunsuri:
| parvuconst a răspuns:

Am avut de la munca telefonul dar nu se compara cu camerele de pe Samsung sau Sony, scoate poze bine la rezolutii mici si fara zoom.

| adyyyy98 a răspuns:

Din punctul meu de vedere e o camera mai mult decât ok.Eu detin un Nokia lumia 925 dar am avut ocazia sa compar camera cu un Nokia lumia 920 si pot sa spun ca este la fel de buna ca cea de pe Samsung galaxy s4