| zuzukaeu a întrebat:

Ce parere aveti de firma samsung la camere foto si telefoane mobile eu am un tel mobil samsung care de 4 ani merge super nu mi-a facut nici un fel de probleme eu cred c e o firma buna!

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Da, camerele sunt de calitate.Chiar si camerele telefoanelor se vad super bine.Si nu sunt nici foarte scumpe...

8 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Sincer... mie nu-mi plac... Nu spun ca nu sunt bune, dar... la capitolul camera foto... nu prea au culori...

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Pai da... e o firma buna.Am vazut ca fac produse de calitate si au o ''afinitate''pentru a crea lucruri cat mai subtiri, care sa nu ocupe mult spatiu.Au stiut sa se adapteze cerintelor. Mie imi plac telefoanele...in special omnia.

| sabina a răspuns:

Eu prefer Nokia.

| Dara a răspuns:

Sotul meu e "forever Nokia", dar eu am un samsung de vreun an si jumatate si sunt foate multumita de el. Probabil voi ramane tot la samsung pentru ca imi place designul telefoanelor!

| Little Kid a răspuns:

Da e buna firma...si eu tot samsung am(telefon)..acum nu stiu ce sa zis la camere foto k eu am panasoniclaughing:p

| zuzukaeu explică:

Chiar asa fac niste lucruri foarte finute si de calitate si claritate (parerea mea)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E buna.eu am samsung U600.am 11 ani. el al doilea telefon samsung.prima data am avut samsung m300

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E DE RAHAT FATO, AM UN U900 SI E NASOL TARE