| miasdbnqwyiudnwqiygu a întrebat:

Ce parere aveti despre firma de telefoane mobile BlackBerry?

5 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Este foarte bunawinking

| ionutz49 a răspuns:

Imi pare rau ca il contrazic pe snepy dar eu nu vad nimic in acel top.
Sa o luam asa:
1-Ai uitat de HTC
2-Iphone dupa mine e pe primul loc.
3. Dupa Iphone vine in spate foarte aproape HTC.
4. Dupa restul cum ar fi Sony ericsson, Samsung, LG.
5. Dupa ar venii Blackberry(Cum a spus si Cosmin, BB e un telefon pentru bussines).
6.Pentru aplicatii si toate astea Iphone si Android.
7.Nokia mai are de invatat, s-au c-am lasat de fabricat telefoane mobile...ar trebuii sa scoata si ei macar 1 telefon cu android sau WM, ca toate companiile.
Si sa iti zic ce telefoane am ca sa nu zici ca am facut topul asa dupa mine:
1.Sony Ericsson Xperia X10.
2.Sony Ericsson Vivaz.
3.BlackBerry 8900.
4.Si un Nokia 6210 Navigator.

| snepy a răspuns:

Este in topul celor mai bune telefoane
top 5 al meu este
1.Nokia
2.Sony Ericsson
3. Lg
4.BlackBerry
5. Apple

| Instinkt a răspuns:

Sunt foarte bune eu am unu si nauconcurenta la emailuri si internet dc vrei unu vand eu iti dau detalii pe privat

| Cosmin_2153 a răspuns:

Imi pare rau sa il contrazic pe gabitza99, insa la acele doua capitole BlackBerry e sub iPhone...cu mult... intamplarea face ca eu sa lucrez in email marketing si sa stiu exact ce poate aproape fiecare model de telefon in materie de email si internet (am access la studii ale unor companii f mari in domeniu)

BlackBerry sunt telefoane business, pentru oameni care nu vor decat acces la informatie, meniuri pentru dummies si functii business... iPhone e mai mult gadget...

Deci parerea mea: BlackBerry e un telefon ideal pentru business si atat.