| Yuuuki a întrebat:

Ce parere aveti de iphone 4/4s? Cei care il au sunteti multumiti de el?Isi merita banii?Dar de samsung galaxy s2 ?

Răspuns Câştigător
| Narcis2007 a răspuns:

Eu prefer galaxy s2 dar mai bine astepti vreo 3 luni pana se lanseaza galaxy s3

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MYK3 a răspuns:

Iphone are ecranul prea mic si in legatura cu rezistenta uitate la video asta http://www.youtube.com/watch?v=elKxgsrJFhw iphone cu ecranul lui mic aproape s-a spart de tot, iar galaxy s 2 nici nu s-a zgariat la ecran

| Yuuuki explică:

Pana la urma cred ca o sa astept sa vad cum o sa fie s3 si daca nu o sa-mi placa o sa aleg s2.Multumesc tuturor pentru raspunsuri.

| Denis_5853 a răspuns:

Iphone 4s are o camera de 8 megapixel iar iphone 4 are numa de 5 ia-ti iphone 4s are si siri face toti bani funda?

| Christinex a răspuns:

Eu am iphone 4 s si sunt foarte mutumita de el. uite cateva detalii :)
http://www.apple.com/ro/iphone/

| maryus99gaby11 a răspuns:

Eu am un prieten care are IPHONE 4
S si iti spun ca merita e foarte tare

| ParaAcaaaSh a răspuns:

Iphone-ul nu este asa de bun.Samsung Galaxy sII posed eu si este un telefon foarte foarte bun.Ti-l recomand.
Funda big grin?

| Dynu96 a răspuns:

Eu unul as merge pe Samsung, galaxy Nexus care este mult mai tare decat s2

| Spirea_George_1997 a răspuns:

Salut! Iphone 4s face toti bani.Eu unul sunt foarte multumit