| BigLike a întrebat:

Ce parere aveti de iphone 6 16 gb? Cat de bine merge si cat spatiu disponibil pentru aplicati poze video muzica, o sa am?

3 răspunsuri:
| DennK a răspuns:

Orice iPhone merge super Ok, dar o sa ai aproximativ 9-10 gb la dispoziție și camera o sa îți consume foarte mult. iPhone nu mai fabrica de la iPhone 7 in sus telefoane cu spațiu de 16 ca efectiv toată lumea se plânge de memorie...

| radu877 a răspuns:

Salut. O sa ai o mare problema cu spatiul. am avut iphone 6 16 gb si pot spune ca e foarte slab la memorie. fotografiile consuma mult, filmarile tot asa. Eu iti sugerezi sa cumperi un iphone cu memorie mai mare.

| tedi12345678 a răspuns:

Iti recomand iPhone 6 dar cu 32-64gb