| AlexU13 a întrebat:

Ce parere aveti de iPod nano 7? Merita cumparat? Dati si un motiv daca se poate! Funda!

Răspuns Câştigător
| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Eu zic ca merita cumparat. Dupa cum puteti vedea aici: http://bit.ly/1j0h7h3 acest ipod are o serie de functii pe care niciun alt mp4 player nu le poate egala.

1 răspuns:
| rEfrEsH21 a răspuns:

16 GB de memorie flash este capabil de a deține aproximativ 4000 de melodii sau 14.000 de fotografii, respectiv, si Apple estimează că de viață a bateriei este de "până la" 30 de ore de redare de muzică sau 3, 5 ore de redare video, atunci când complet încărcată.
Difuzoare, și stereo auto compatibile.
Astea sunt motivele mele este chiar foarte bun.Si eu mi-am luat acum 2 sau 3 luni nu mai stiu exact.