| Cosmin_9592 a întrebat:

Ce parere aveti de laptopu asta HP Pavilion dv6-3117sl? Se incalzeste? Merg ceva jocuri?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Toate se incalzesc! procesoarele la laptop stau undeva la 50 de grade permanent! In schimb procesorul este OK! Processor Intel® Core™ i7-720QM (1. 60GHz, 6 MB L3)

| Robert a răspuns:

E ok ca configuratie. Orice laptop sa incalzeste mai ales daca-i acoperi fantele de aerisire.Merg si jocuri.

| azkan a răspuns:

Hai sa-ti dau un sfat. Nu iti lua laptop pentru jocuri, nu confunda laptopul cu desktopul, niciodata un laptop cu aceeasi configuratie nu o sa fie la fel de bun ca un desktop si e de 2x mai scump. Eu acum 2 ani am dat pe un laptop 4300 lei l-am folosit in loc de desktop, iar dupa 2 ani mi s-a ars placa de baza. Toate se incalzesc, acum depinde cat il folosesti. Bafta