| NuConteazaCineSunt a întrebat:

Ce parere aveti de LG Cookie?

Răspuns Câştigător
| SuperChocoCherry a răspuns:

Foarte buna.am de 1 an jumatate LG Cookie si imi merge super bine.a luat multe cazaturi big grin.dar merge foarte bine si sunt multumita de el!happy.

6 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Cel mai jaf telefon posibil.

| NuConteazaCineSunt explică:

@Paseda, nu vreau sa ma mandresc cu el. Ce? Daca vreau un tellefon bun nu inseamna ca ma laud cu el.

| TraficantaDeVisee a răspuns:

E un telefon destul de bun doar ca modelul cum arata e putin invechit iar muzica de pe telefon nu se aude foarte bine se aude de parca ar fi fost inregistrata direct de la o voce umana in concluzie e destul de bunicel dar trebuie safi atenra cu el sa nul scapi pe jos fiindca telefoanele cu touchescreen se strica repede

| SuperChocoCherry a răspuns:

Multumesc pentru Funda!love struck.

| Alasia a răspuns:

E un tel bun doar ca il are aproape toata lumia si cred ca nu are rost sa ai un super tel atat timp cat nu te poti mandri cu el. din moment ce il au toti

| ciuteaiuliana a răspuns:

Este foarte bun am si eu unul mov.e foarte bun. cumpara si tu are de toate.e super.