| n3offycial a întrebat:

Ce parere aveti de placa video ATI HD6570?
Detalii PC :AMD A6-6400K 3.9GHz, 4GB, 500GB, ATI R6570, Free Dos
In principal l-as folosii pentru. gaming si as vrea sa imi estimati un pret pentru el happy

Răspuns Câştigător
| khwewljewew a răspuns:

ATI HD6570 per asamblu este o placa buna. Ruleaza ultimele jocuri la detalii medii spre high, gen gta4, battlefield 3, skyrim, COD 3, MW3, nfs the run, mafia 2, Fuel, Far cry2, etc la rezolutii decente. Nu stiu sa-ti spun un pret, uita-te si tu pe site-uri de specialitate.

1 răspuns:
| SilviaDulcik a răspuns:

Nu te inteleg. Vrei sa il cumperi de la cineva?
Normal nu s-ar merita, ambele placi video (integrata si dedicata) sunt slabe iar impreuna nu fac o treaba asa de buna.

Mai bine cauti in continuare.