| Maj3stic a întrebat:

Ce parere aveti de siteul Pc garage? merita sa dau comanda de un laptop de acolo? sau sa raman la Emag? :d

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Am cam 20 de comenzi facute la ei si n-am avut probleme cu garantiile sau transportul. Recomand!

| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Emag este de.......Am cumpara o tableta de la eMAG si intr-o saptamana s-a stricat...samsung galaxy tab.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ia de unde e mai ieftin

| EnvyU a răspuns:

Emag mi se pare mai mult ca un allround shop, dar pc garage se axeaza aproape exclusiv pe componente it. Am cateva piese de la pcgarage si nu am avut probleme.

| ionut258 a răspuns:

Poti sa comanzi fara probleme, sunt foarte seriosi.