| mafiot1 a întrebat:

Ce parere aveti despre PC Garage?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

O parere buna cu atat mai mult cu cat a fost cumparat de eMag.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tocmai ce a fost cumparat de eMAG asa ca... face parte din cel mai mare magazin online romanesc

| bestbuy a răspuns:

E ok, a fost preluat de eMag de curand. http://www.lumea-it.ro/......i-urmeaza/

| DomnuCoteaTM a răspuns:

Dacă vrei niște prețuri accesibile sau relativ scăzute față de PC Garage iți recomand Altex. Dacă vrei seriozitate din partea magazinului, consultanță de specialitate, dar ești dispus să mai scoți puțin din buzunar iți recomand PC Garage.
Dacă te preocupa gaming-ul, îți recomand PC Garage pentru orice achiziție.