| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de smartphone-urile HTC? Se merita unul (calitate, fiabilitate)?

6 răspunsuri:
| Fikki a răspuns:

Eu pana acum am avut 2 smartphone-uri HTC. Dupa parerea sunt niste telefoane foarte bune, bacteria tine bine, sunt la un pret destul de accesibil ( daca ne raportam la alte telefoane cu aceleasi caracteristici ) si au un design dragut. Iti recomand aceste telefoane bazandu-ma pe propria experienta.

| PVAAVU a răspuns:

Adevarate smartphone-uri.Mai ales HTC one care are difuzoare stereo (e pentru. cei care-si arata muzica in public).

| PVAAVU a răspuns:

Niciunul din aceste smartphone-uri nu e bun,in afara de HTC One Max (as vrea sa-mi iau unul rosu), care are memorie mai mica decat HTC One, are culori mai inchise, in albastru e de negasit, dar macar poti introduce un cardSD in el.
+ ca se aude tare (e pentru cei care-si arata muzica in public). Acestea sunt telefoanele care isi merita banii.Bateria tine mult.
Trebuie sa-ti iei unul.

| CălinPL a răspuns:

Da.

| ƳourMind a răspuns:

Tot ce cred eu despre gadget-urile moderne :sunt niste risipa de tehnologie si timp!
Inafara de faptul ca ai acces la internet si poti sa iti bagi diferite aplicatii cu care sa-ti omori timpul sunt la fel ca :
https://www.google.ro/......ps?/search
mult mai putin rezistente.
Mai bine mi-as lua ceva mai simplu si cu restul de bani as investi in propria mea dezvoltare personala (mi-as lua miliarde de carti nu neaparat literatura), pentru ca nu il incalzeste pe vecinul sau pe oameni in general ca ti-ai luat un telefon "smecher", dar daca ai investi in viitorul tau poate asta te-ar remarca foarte mult...Deci gadgeturile scumpe=pierdere de timp(care este foarte imporatanta dar nu ne dam noi seamana)=pierdere de bani=mai prosti decat suntem!
Bafta!

| illuminati122 a răspuns:

Eu am avut un HTC Sensation si acum un HTC One. Mie mi se par de calitate. Si pretul este bun. Eu zic sa iti cumperi unul!