| Ady125 a întrebat:

Ce parere aveti despre stick-urile ADATA C802?
Sunt de calitate?

Funda

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Da sunt ok, dar îți recomand Kingmax sau Kingston, că sunt mult mai fiabile, și să fi atent la clasa de transfer, să fie cât mai mare(între 8 și 10 recomand)

| Ady125 explică (pentru DeyCj):

Mersi de sfat.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Da, A-Data face memorii bune. Viteza nu e grozava la modelul asta, de fapt la multe alte modele dar in rest e ok. Dca vrei viteza buna de scriere/citire trebuie sa bagi mana mai adanc in buzunar.

| timilian90 a răspuns:

Am avut unul ADATA nu stiu sigur daca C802 era, dar a rezistat jumatate de an pana am calcat pe el. Ceea ce vreau sa precizez e ca nu am avut absolut nici o problema cu el. Mi l-a citit de fiecare data cand il bagam in calculator si in orce calculator. Si daca te intebi cut de repede copie, nu te astepta sa copie foarte repede. E ca orce stick nu vad o diferenta!