Întrebare recomandată | spidy a întrebat:

Ce parere aveti de tableta e-boda essential A150? la pret e super! ma intereseaza sa pot naviga pe net ok....cine are sau a avut a fost multumit de ea? astept pareri

6 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Înainte de a o lua, ar fi bine să o testezi într-un magazin (de ex.media galaxy) ca să vezi şi tu cum se mişcă pe net, cum răspunde la comenzi.
Cred că doar pe net o şi poţi folosi pentru că nu are memorie decât de 4 GB, display-ul cam mic, doar 7 inch.
Mai bine îţi mai aduni ceva bănuţi şi îţi iei una mai bună, eu nu ţi-o recomand, însă faci cum crezi happy

| al3xander a răspuns:

Nu am insa din specificatii pare destul de buna la pretul pe care il are. camera e varza in rest pare ok.

| Mane2515 a răspuns:

La pretul pe care il are se merita sa o cumperi. Poti naviga pe net prin wi-fi sau iti cumperi un stik cu internet

| Pirja_Paul_1999 a răspuns:

Frate am si eu plan tot de acesta tableta sa imi cumpar caci dupa mine e un pret accesibil pentru cei care nu au bani de tablete mai avansate deci din cate am inteles din detalii e buna pentru internet poti sa te uiti la videouri pe YouTube dar 4GB sunt cam putini dar cu un card se rezolva.Deci o poti cumpara linistit. FUNDA?

| Catalin_Radulescu_1986 a răspuns:

Nu va cumparati e-boda essential a150! se misca ingrozitor! are foarte multe erori la aplicatii si de sistem! o am de 2 zile si regret ca am dat niste banuti pe un jaf de tableta! ganditi-va inainte de! mai asteptati si achizitionati ceva mai bun! si testati inainte!