| Leatherleader a întrebat:

Ce parere aveti despre tableta: E-Boda Essential A320?
funda.

Răspuns Câştigător
| Cosma_Andrei_1995 a răspuns:

Depinde la ce vrei sa o folosesti, pentru gaming e destul de slabuta, Daca vrei s-o folosesti doar pentru retele de socializare e ok. Intr-adevar, daca nu o cumperi de la un magazin serios risti sa o cumperi si sa fie defecta. Ai putea sa cumperi de la un magazin care ti-o schimba cu una buna in caz de avarie. Sper ca ti-am fost de folos.

| Leatherleader explică (pentru Cosma_Andrei_1995):

Vreu sa o folosec pentru retelele de socializare...dar nu-i pot introduce SIM,, pot doar prin Wi-Fi...iar eu am internet prin cablu.

1 răspuns: