| anonimabr23 a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul Allview x4 soul lite?

Răspuns Câştigător
| TheRealFantasy a răspuns:

E ok ca si telefon de entry level, pentru pretul lui (700 de lei pe eMAG), singurele mai bune sau la fel ca si specificatii sunt fie de la Xiaomi (note 4/note 5 plus), LeEco (le s3) sau Huawei (P9 lite 2017).
Sunt multi sceptici (printre care si eu) fiindca e de la Allview (marca romaneasca ce a primit mult hate pentru calitatea proasta hardware si software), personal as merge mai degraba pe un Huawei P9 Lite. (m-am jucat de acum 2-3 ani de pe primul p8 si p9 si pe astea din 2017, la fel ca si p20 pro/lite si seria honor, tot de la Huawei si toate-s foarte bune, au optimizare buna software, totul merge frumos si lin)

4 răspunsuri:
| gheorghitatelenovelista123 a răspuns:

Rezista daca il tai cu drujba.

| anonimabr23 explică (pentru TheRealFantasy):

Mersi mult de tot!

| TheRealFantasy a răspuns (pentru anonimabr23):

Cu placere. happy