| erika_4726 a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul LG kp501? Se merita sa-l achizitionez?

Răspuns Câştigător
| Sofffie a răspuns:

Merita, il are o prietena, dar eu mi-am luat Lg GM360, sunt asemanatoare dar al meu are camera de 5 megapixeli si blits :X, pentru ca nu am mai vrut sa imi mai iau si aparatwinking

3 răspunsuri:
| just4you a răspuns:

Da, chiar merita.Eu il am de 5 luni si nu a avut nimic care sa ma faca sa nu-l mai vreau.Are f multe aplicatii si e super.

| Rio4cwalk a răspuns:

Da merita am si eu si e f caloomea
http://www.telefonmobil.ro/lg-kp501cookie.html

| alin81severin a răspuns:

Cu siguranta da, are si prietena mea unul la fel si chiar daca mi s-a spus ca se duce displayul nu a fost asa, e perfect functionabil asa ca...stai linistita si ...craciun fericit