| CRISTINA_5101 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul LG Cookie KP501? Se merita sa-l cumpar?

Răspuns Câştigător
| disturbedx a răspuns:

Eu zic sa dau un click aici http://www.telportal.ro/telefon-LG_KP501%20Cookie.htm si sa te lamuresti. pentru aplicatii e ok, dar sa nu te astepti ca si navigator sa iti mearga youtube, sau siteuri generatoare de flash. Alegere palcuta sa ai

6 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

O sa regreti daca til iei.
4 prieteni au tipul ala de telefon si sunt foarte dezamagiti de el
dupa cum am vazut/simtit ca merge touchu pe el, deja restul nu mai conta la el, e praf.

| GuessWho_9288 a răspuns:

E bun pentru fete! mai bine ai incerca un Nokia, acum e la moda cu touchscreen thinking am avut si eu un Samsung si dupa 2 saptamani imi venea sa il dau pe un Nokia 1100 faci ce vrei e alegerea ta

| Aviiana a răspuns:

Nustiu ce sa zic! Adica eu as vreau sa`mi cumpar un LG KP505 dar nu stiu ce sa fac/Am auzit ca telefoanele cu touchscreen nu prea sunt bune dar...

| LLLLLLLL a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu iti iei un astfel de telefon...
eu am unul de jumatate de an si bateria tine maxim doua zile iar difuzorul mi s-a ars de doua ori...
si prietenele mele au probleme cu acest telefon...

| NaRciSsSsaaaa a răspuns:

Eu am Lg Cookie KP501 nu am avut problene cu el si il am de aproape un an jumatatewinkingdar vreau altulhappy
Sunt altele mult mai dragute:*
Mai bine iti cumperi unul mai nou aparutwinkingbig grin

| sorin13 a răspuns:

Da se meritabig grinhee hee