| glossygrl a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul mobil NOKIA 2730 classic?
-avantaje;
-dezavantaje.
De ce l-as cumpara?

2 răspunsuri:
| TheSpecialOne a răspuns:

Ca un telefon fara touchscreen e bun dar la ce telefoane sunt acum sa iti cumperi telefon nou deja foarte demodat... uitate la LG T310, LG Cookie Fresh, LG optimus one sau Samsung Galaxy mini. Cam astea ar fi telefoane ieftine si destul de smart...

| adrianene16 a răspuns:

Iti recoand Nokia doar Nokia sau bb(BlackBerry). Acestea au sistemul de operare cel mai bun. Daca ai bani ia-ti bb torch e 1500 mil dar e extraordinar. Daca vrei Nokia ia-ti e7=1700 n8=1200 n97=970 c7=1000 eu o sa imi iau luna asta e75 mie mi se pare extraordinar dar la fel si n97 uite calitatile e75:quickoffice:word pp pdf imprima direct din telefon daca ai cablu tastatura completa full qwerty card 16 gb 16 milioane de culori 3g wlan "blutuch" v2.0 cu a2dp multe altele dezavantaje are oar 3, 6mbps putea macar 7, 2 si multe altele cauta www.telefoultau.eu.AAA si Nokia 2730 e varza eu am 2700 si nu imi place deloc si 30 e aprape la fel te rog nu iti lua daca vreii id da-mi msj