| ♥«βﻻαη©α»♥ ← ツ a întrebat:

Ce parere aveti despre Nokia 2730? happy

Răspuns Câştigător
| pnKK a răspuns:

Mi se pare ca e un telefon foarte ok pentru nevoile zilnice (vorbit la telefon, mai o pagina de net, are 3g, mai o melodie pentru ca suporta pana la 2 gb card de memorie, plus ca are conector casti 3. 5 mm jack, ceea ce este un avantaj). E un telefon pe care ti l-as recomanda in cazul in care ai un buget limitat ori nu te intereseaza nu stiu ce telefoane. Si sa nu uitam e totusi un Nokia.

6 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Este un telefon bun, are memorie buna, camera foto, video

| Petronela a răspuns:

E un telefon foarte ok, bun deci cumparal daca vrei.

| vlad audi 2010 a răspuns:

Nu prea merita nici macar nu are wlan, Mai bine iti iei un telefon cu touch sau cu tastatura querti

| primaru a răspuns:

Destul de bun dar incearca N75 e belea

| ♥«βﻻαη©α»♥ ← ツ explică:

Nu e pentru mine laughing. ci pentru tatal meu in varsta de 41 de ani.eu cred ca pentru el e ok.Nu? happy

| SeRcOoLbOy a răspuns:

Este un telefon frumos nu foarte cine stie ce asa ca daca iti place eu zic sa il iei