| oldschoolrom a întrebat:

Ce parere aveti de Televizor LED Philips, 56 cm, Full HD, 22PFL3207H/12?

http://www.emag.ro/......EXD6KBBBM/

Pot sa il pun si ca monitor pentru PC?

2 răspunsuri:
| Agent47 a răspuns:

E un televizor OK dar dupa mine diagonala e cam mica. DA poti sa-l pui ca monitor DAR ar fi un monitor mare si din punct de vedere practic nu e foarte ok plus faptul ca facand monitor un televizor ii scazi durata de viata si ti-ar trebui un pc foarte bun pentru a suporta HD pe o diagonala de 56. Daca vrei la 1200-1300 de lei gasesti led hd Samsung de 80 cm si poti sa vezi si filme prin USB il poti conecta la PS etc... daca te intereseaza detalii eu detin un astfel de tv

| alexpoint a răspuns:

Salut, eu am 32PFL5625H si sunt foarte multumit. Il folosesc si ca monitor pentru PC.
Poti sa-l folosesti ca monitor prin cablu HDMI-HDMI sau HDMI-DVI.