| GheorghiuLiana1130 a întrebat:

Ce parere aveti de telul Allview Dual-Sim P5 Mini. Se pot juca jocuri pe el, cum ar fi: Angry Gran Run, Temple Run
? Funda

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

E bun telefonul in raport calitate/pret, are platforma Android(ultima versiune) si DA se pot juca jocurile mentionate de tine chiar si mai performante.
Bafta!

2 răspunsuri:
| djdani1 a răspuns:

Pentru ce ai nevoie de dual sim?

| radu75 a răspuns:

Eu am de 2 sapt un P5mini.este super telefonul si nu i am gasit nimic contra pana acum. sepot juca aproape toate jocurile care se joaca pe cele mai tari samsunguri