| diidi22 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest aparat Olympus SP-820UZ?
Fundita.batting eyelashes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm, pare a fi bun, ma bucur ca te inclini spre aceasta varianta si nu spre cutiutele de chibrituri. Are 14 megapixeli si 40x zoom, dar nu am vazut mai multe detalii. De la prieteni am aflat ca ar fi o marca buna. Totusi daca vrei rezultate cu adevarat bune si daca vrei sa te usture buzunarul vreo 2-3 ani iti recomand un DSLR, merita.
Acum e la alegerea ta daca vrei sa-l cumperi, spre exemplu eu am Fujifilm Finepix S1600 si sunt destul de multumit de el avand in vedere ca se aseamana cu ceea ce vrei tu sa cumperi big grin

1 răspuns:
| Zatharra a răspuns:

Îl avea o cunoştinţă şi zicea că e mulţumit de el.Mai multe detalii n-am!