| cvlan a întrebat:

Ce parere aveti despre acest laptop, http://www.interpc.ro/......7-pro.html

Ati mai cumparat de pe InterPC.ro, sunt de incredere? Pot gasi mai ieftin?

4 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Depinde ce vrei să faci pe el. Dacă ai de gând să joci jocuri mai bine te lipseşti. Dacă tot ce faci e să scrii în Word, să stai pe net, Facebook, să asculţi muzică şi să vezi filme atunci e perfect.

Sper doar că ai înţeles că e la mâna a doua...

| Jipa95 a răspuns:

Vai de el. La ce pret are si la performanta pe care o ofera mai pui 2-300 lei pe langa si iti cumperi unul cu o memorie ram de 4gb, hdd de 500gb, adica mult mai performant. Si pe langa asta si nou. Nu se merita, lipseste-te.

| Gizăz a răspuns (pentru Jipa95):

De acord. Numai că nu-şi ia mare sculă nici la 1000-1100 de lei.

| MskDesign a răspuns:

Este bun pentru navigare pe net.Nu te astepta sa faci gaming sau editare grafica cu el.