| CTLN a întrebat:

CE parere aveti despre Allview impera i? big grin funda pentru cel mai bun raspuns

1 răspuns:
| Tudor_Sebastian_2000 a răspuns:

Este un telefon cu un aspect foarte favorabil si frumos deoarece este si un telefon subtire cu un ecran destul de mare la care te poate ajuta la multe...El este un telefon bun deoarece are Windows 8.1 phone (un sistem de operare exceptional) si are un spatiu de stocare mare(15 Gb) foarte folositor si mai are si 3G pentru navigarea pe net cu viteza care este extrem de folositor.El mai are si dual sim si un Display HD exceptional. In doua cuvinte: TELEfON Extraordinar de bun. sper ca te-am ajutat