| Balan_Raul_1990 a întrebat:

Ce parere aveti despre Allview p7 seon? Este o alegere buna? Cine imi da cele mai multe argumente are funditza! happy

1 răspuns:
| Bobby711 a răspuns:

In general tot ce e Allview sau marci din astea necunoscute world wide nu sunt de calitate pe hartie scrie ca are performante mari insa e praf am o tab de la alview 10 inch quad core 1gb ram lag lag lag8 gb memorie dar pot folosi doar 2 sa instalez apps din aia 8 mai am5 pe care pot sa bag doar poze filme si altele insa nu ma lasa sa bag jocuri si app face palm direct. Cu toate astea eu am cumparat o doar sa ma uit la filme pentru ca are 10 inch mie imi satisface nevoile insa daca ar fi sa o cumpar pentru performantele ei asi cumpara mai bine una Samsung de7 inch dual core de banii astia