| AlexrAul456 a întrebat:

Pareri despre Allview P7 SEON. Avantaje si dezavantaje.Va rog veniti cu argumente.

3 răspunsuri:
| Made_Self_1995 a răspuns:

Fugi de Allview, sunt bune ca impresie dar proaste ca utilizare, nu tot ce scrie de configuratie, procesor, memorie, camera este si real, am avut unu si m-a dezamagit complet. Ca buget sunt bune daca vrei sa ai smartphone.

| lorelaylore a răspuns:

Eu cred ca este destul de bun, parerea mea. Adica este dual sim, are e cran generos IPS OGS HD de 5, 5" are GPS, are memorie de 8 BG, memorie RAm de 1 GB, procesor Hexa Core, camera principala de 8 MP si camera secundara de 2 MP si multe altele. Mie mi se pare un telefon de calitate.