| MoMoScumpik a întrebat:

Ce parere aveti despre cei de la SC EMI NETWORK SRL Bacau? Adica sunt seriosi si merita sa imi duc laptopul acolo la reparat? Vreau raspuns urgent.

2 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Nici un servis din ROMANICA asta nu e serios o sa vezi CATE PROBLEME o sai gaseascalaughingeventual daca u te duci la orce service II SPUI exact ce problema ai si atunci te trateaza altfel (in caz ca problema e hardwere)adica ti s-a ars ceva prin el.softwere poti rezolva si u acasa

| Garsonfane1979 a răspuns:

Uite aici un service bun http://bit.ly/1fygLcz