| Bobby711 a întrebat:

Ce parere aveti despre Cell.ro, evoMag si f64?

Salut, vreau sa-mi cumpar o camera foto pe care am gasit-o disponibila doar pe Cell si evoMag, am vorbit prin email cu cineva de la f64 si mi-a spus ca luna urmatoare va intra din nou in stoc.

Pana acum nu am mai comandat de pe aceste siteuri si vreau sa stiu cat de seriosi sunt cand vine vorba de garantie si retur

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Am comandat eu de pe F64 un aparat foto in consignatie acum cativa ani, am fost multumit, eu ii recomand cu incredere.

| VoidEternal a răspuns:

Evomag e ok, cel.ro e mai nasol daca ai nevoie de garanție. De F64 nu știu, nu am comandat de la ei.

| UserRo10 a răspuns:

Toate 3 sunt magazina mari si serioase. La cel.ro sunt probleme mari la garantie