| Mihai1972 a întrebat:

Ce parere aveti despre: http://www.cel.ro/......2gb-red-l/ Il are cineva? Am nevoie de sfatul cuiva care se pricepe imediat, ce plusuri si minusuri are, acord funda imediat. O duminica frumoasa.

3 răspunsuri:
| Garsonfane1979 a răspuns:

Slab si scump nu merita iti recomand http://bit.ly/1cfRJwk este quad core in general mult mai bun si costa si mult mult mai putin.

| Mihai1972 explică (pentru Garsonfane1979):

Dupa parerea amd-ul ala este mult mai slab decat i5-ul de pe Lenovo, la fel si placa video, mult mai slaba decat nVIDIA 720m.

| Garsonfane1979 a răspuns:

Sunt fan nVIDIA nu ti-as recomanda in momentul asta o placa video de la radeon nici daca ar trebui sa ma omor. Dar in momentul de fata placile alea video sunt egale si diferenta la procesor exista. Eu am amd pe pc si i5 pe laptop diferenta intre amd si i5 (cu toate ca i5 e mai bun) se vede in jocuri. Plus pretul care este mult mai mic la amd. Trebuie sa te gandesti ca un laptop daca il ti mai mult de 2 ani devine 0 si foarte uzat si iti va trebui altul.