| bogdiy a întrebat:

Ce parere aveti despre Laptop Dell Inspiron 3567 cu procesor Intel® Core™ i3-6006U 2.00 GHz, Skylake, 15.6", Full HD, 4GB, 128GB SSD, AMD Radeon M430 2GB. vreau sa il folosesc la facultate. office, navigare internet si filme?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

E bun se merită. Ar fi indicat să mai aștepți câteva săptămâni am înțeles că eMAG pregătește o reducere la laptop-uri încurând.

| nelyjoly a răspuns:

Uita-te putin pe net si vezi pareri despre procesorul respectiv. Am inteles ca procesoarele Kaby Lake sant mai fiabile.

| gabicoo a răspuns:

E foarte bun pentru ce vrei tu. Cât costă?
Dar ai mare grija de unde cumperi. Eu recomand sa mergi direct in magazin ( Altex, Flanco, etc.)
Evita online -ul.

| bogdiy explică (pentru gabicoo):

2100 lei costa