| Nicola_Claudiu_1997 a întrebat:

Imi puteti spune o parere despre acest laptop?
~Laptop HP 250 G6 cu procesor Intel® Core™ i3-6006U 2.00 GHz, Skylake, 15.6", Full HD, 8GB, 1TB, DVD-RW, AMD Radeon 520 2GB, Free DOS, Dark Ash Silver

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

O "parere" in legatura cu ce? Parerile sunt subiective, nu obiective. Chiar de iti spune cineva ca e "obiectiv", slabe sanse. Spune la ce vrei sa-l utilizezi, daca vrei sa-l cumperi de nou, ce..cum etc.

| Superior a răspuns:

Bun pentru browsing, pentru jocuri e relativ slab. Maxim un LOL/CSGO pe setari mici.
Care e bugetul? Ce pretentii ai de la un laptop?

| Panamax a răspuns:

Daca costa sub 1500 lei ia-l cu ochii inchisi.Hp-ul este un computer bun si rezistent.
Hd-ul de 1T este cam degeaba ar trebui inlocuit cat mai repede cu un ssd de 500Gb.Atunci sa vezi cum se misca.
O sa mearga doar Win 10 pe el.
Merge daca vrei chiar Gta 5 pe setari medii.

| Vvistula a răspuns:

E un laptop bun, depinde pentru ce vrei sa si il folosesti. Te poti juca pe el dar nu jocuri prea costisitoare. În rest pentru multimedia si stat pe net e foarte bun.