| yonut3500 a întrebat:

Laptop HP 250 G6 cu procesor Intel® Core™ i3-6006U 2.00 GHz, Skylake, 15.6", Full HD, 8GB, 1TB, AMD Radeon 520 2GB, Free Dos : pareri si daca puteti sa imi spuneti daca merge gta 5, pretul lui este de 2300 lei

2 răspunsuri:
| rcldpitesti a răspuns:

Salut, pentru ce iti ofera producatorul este destul de scump pentru configuratia slaba ce o are, o sa joci doar pe low si omori si laptopul cu asemenea joc, niciodata nu recomand laptop pentru jocuri, mai bine iti iei Secound Hand un calculator, in 2000 lei joci fara probleme GTA V.

| DarkillerPT a răspuns:

Hmm, GTA V pe asta ar cam merge cu setari Medium in 30 FPS