| Sangster_Madalin_1994 a întrebat:

Ce parere aveti despre laptopul acesta pentru gaming?
Componente :
Procesor Intel I7-8750H
8GB RAM
HDD 1TB 5400RPM+SSD 128GB
nVidia GeForce GTX1060 3GB GDDR5
Ecran 15"6 FULL HD?

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Sincer e un pret bun, eu am luat un gtx 1050 cu i5 7300hq cu 35 de milioane. Pentru inca 5 milioane n-as fi ezitat nici o secunda sa iau i7+1060+ SSD. Baga-te pe el zic eu.

5 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Specificațiile sunt OK.
Dar care e Brand-ul?

| gabicoo a răspuns:

Brand-ul e bun!
Cam scump. Dar daca vrei ceva bun plătești!
happy

| Ineys a răspuns:

Un pret nu spui?
E ok din specificatii. Personal as mai adauga 8 GB RAM sa fie treaba calumea. N-ar trebui sa ai probleme cu el in jocuri.

| Sangster_Madalin_1994 explică (pentru Ineys):

4000 lei. (40 milioane)

| Ineys a răspuns (pentru Sangster_Madalin_1994):

Sincer e un pret bun, eu am luat un gtx 1050 cu i5 7300hq cu 35 de milioane. Pentru inca 5 milioane n-as fi ezitat nici o secunda sa iau i7+1060+ SSD. Baga-te pe el zic eu.