| Mihai_Shearer_1993 a întrebat:

Ce parere aveti despre laptopurile HP? as vrea sa-mi cumpar unu din us si nu sunt hotarat ce sa-mi iau, am gasit 2 modele care m-ar tenta o sa va las linkul cu cele 2: http://www.amazon.com/......ref=sr_1_1 s=pc&ie=UTF8&qid=1405716592&sr=1-1&keywords=laptop+compu ter http://www.amazon.com/......B00HXZVI8I dupa voi care ar fi sa-l alegeti? ma intereseaza sa fie procesorul mai bun... astept pareri :)

7 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Asta: HP ENVY m6-1125dx

| Jipa95 a răspuns:

Mergi pe cel cu procesorul I5-3210M este mult mai bun decat pe HP Envy. In rest, laptopurile sunt egale ca si performanta! happy

| DataSoft a răspuns:

In primul rand de ce ai vrea sa iti cumperi din US laptop?
poate nu stiai sau iti reamintesc, ce nu este din UE se plateste taxa vamala de 10% din valoare produsului.
Sunt convins ca trebuie sa gasesti si in EU amblele leptopri.
dar ca sa iti raspund la intrebare HP Pavilion 15t-n200 e destul de ok.

| Mihai_Shearer_1993 explică (pentru DataSoft):

Mi-l trimite cineva cadou de acolo, deci nu dau eu nici un ban happy mersi pentru raspuns happy

| sori88 a răspuns:

Primul

| Mihai_Shearer_1993 explică:

Da dar tu ai zis: ''Mergi pe cel cu procesorul I5-3210M este mult mai bun decat pe HP Envy.'' i5-3210M este acelasi cu Hp Envy, deci tu pe care mergi? pe envy sau pe Pavilion?

| EuropaJoburi a răspuns:

De acord cu ce spune Datasoft...cu achizitiile din afara UE...Ce faci cu garantia?
Vezi aici
http://moka-pc.ro/......7-pro.html