| fif2002 a întrebat:

Ce parere aveti despre netbook-ul: http://bit.ly/MSI_Wind_U135-603EU
Credeti ca merita? Eventual daca il are cineva poate imi da niste detalii despre functionarea lui (cat tine bateria, daca se incalzeste...)

Răspuns Câştigător
| sinblade27 a răspuns:

Toate netbook-urile se incalzesc... arhitectura compacta e de vina. dar asta nu e o problema. in banii care ii dai pe un msi wind poti sa iti iei un hp mini si sa iti mai ramana ceva banuti si de altceva

2 răspunsuri:
| vigome a răspuns:

Bunicel, dar cam scump. Nu sunt eu la curent cu preturile din tara dar asa mi se pare. De incalzit se c-am incalzesc toate. Eu personal nu as da 300 de euro pe el pentru ca se pot cumpara si pe la 200, 200 si un pic la aceleasi performante sau poti cumpara un laptop de mina a doua cu performante mai bune ca acesta. Depinde ce crezi si tu, oricum e bunicel dar deja c-am depasit. Bun eu acum locuind in afara poate sunt un pic exagerat si vad altfel lucrurile, din punct de vedere financiar, pentru ca aici sunt putin mai ieftine ca in Romania. Numai bine.

| Goblinoid a răspuns:

E foarte ok, nu e de game-ing, depinde ce vrei sa faci cu el, dar e bun, eu oricum am o admiratie fata de msi-uri, eu sincer il prefer pe asta: http://www.emag.ro/......00X-060xEU
e la un pret ok si este mai util, acum depinde si cati bani ai, daca ai 2000 euro poti sa iti iei un laptop alienwere.