| kingsRo a întrebat:

Ce parere aveti despre Nokia Lumia 610? se merita sau nu?

5 răspunsuri:
| pnker a răspuns:

Nu e rau telefonul dar n-ar fi stricat un procesor de 1 ghz sau mai bun si 512 mb de ram in loc de 256. Eu zic ca mai bun e un Samsung Galaxy Ace Plus, care e la pret asemanator. Acum depinde ce preferi intre Windows Phone si Android dar cred ca sti si tu ca pentru Android gasesti mult mai multe aplicatii.

| robertaasdfghj a răspuns:

Nu are dotari extraordinare...lucruri obisnuite. Daca esti obisnuit cu android nu este usoara acomodarea.Banii ii cere pe drept deoarece este inovatia Nokia dar cred ca de acei bani ar fi mai bun un Samsung galaxy ace sau daca vrei ceva mai elegant un LG optimus sol sau black sau un HTC.

| Membru112 a răspuns:

Telefonul este foarte util merita 700 de lei, este foarte prietenos, are o gramada de functie acum si de tine depinde la ce vrei sa il folosesti!

| roxy_1862 a răspuns:

Depinde cat costa...
dar dupa mine ar merita oricat...