| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre nokia n97? Sau stiti un telefon misto sub 2000 de lei noi big grin

5 răspunsuri:
| ~ вα∂ вσу ~ a răspuns:

Este bunicel dar iphone-ul cred ca este destul de tare :X

| oanecorleone a răspuns:

Pai majoritatea telefoanelor sunt sub 2000 ron dar referitor la intrebarea ta este destul de bun nokia n97
http://www.mobilissimo.ro/telefoane-mobile-nokia/nokia-n97-mini_3492.html
si nu te zgarci la fundita

| 11vladutz90 a răspuns:

Stiu unul dar depaseste 2000 in majoritatea magazinelor... dar merita e un telefon foarte bun NOKIA X6 sau ceva mai ieftin si aproape identic NOKIA 5800

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt de acord cu amicul de deasupra raspunsului meu!

| sma_8431 a răspuns:

Pai un tel bun este nokia 6600i slide, il am si eu si sunt foarte multumit de el