| Crizz87 a întrebat:

Ce părere aveți despre Ocupys.com? Mi se pare cam dubios.

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Iti copiez raspunsul meu de pe alt topic in care erai si tu curios/a

"Cu ajutorul lui @crizz87 am descoperit site-ul lor, usor dubios fara date de identificare ale societatii, doar o adresa de genul "in Bucuresti pe dreapta"

si multa gargara https://ocupys.com/term-and-condition/

din punctul meu nu pare ceva serios, dar nu ma pot pronunta cu acuratete in acest caz! doar imi par dubiosi!
nu exista recenzii pe net despre ei, INCA "

sper ca mesajul meu sa iti intareasca idee ca genul asta de "afacere" promovata de cei ca ei, sunt dubioase si de ocolit!

| doctorandus a răspuns:

Nu cunosc cu ce se ocupa, dar daca te bagi in tarate te mananca porcii.

| mrxe a răspuns:

Buna seara! fac o investigatie despre Ocupys.com, iar orice detalii din conversatiile pe care le-ati avut cu ei ma pot ajuta. ma intereseaza ce tip de date v-au cerut (daca v-au furat date dvs. sau unor persoane pe care le cunoasteti), cum au decurs conversatiile etc. ar fi super daca m-ati putea ajuta, multumesc!