| SaiciucIonut a întrebat:

Ce parere aveti despre robotii creati de japonezi?

7 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Super winking

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@bro ce ai zice daca ar scoate astia un robot care ar putea inlocuii femeia din toate punctele de vedere? laughing rolling on the floor

| deejayra a răspuns:

Ce ne-am face fara japonezi...am o parere foarte buna despre ei avand in vedere ca se implica si dezvolta robotica.Citeam undeva ca au inventat un robot care poate fii controlat de puterea gandului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SF-ul se materializeaza. In curind o sa avem androizi si cyborgiwinking Asta e si bine si rau, e cam cum a fost cu imblinzirea atomului. Adica avem centrale atomoelectrice si ne luminam ieftinwinking dar avem si arme atomice si ne sinucidem eficient.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adriana_sw33ty, nu e imposibil, dar eu prefer femeiawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi tare unu sa poti juca fotbal cu el da sa stie sa dribleze sa aiba agilitate sa poti sa joci cu el sa stea si in poarta sa se arunce. Da iti dai seama ca, daca are el mingea si te lovesti de el iti rupi piciorul in fiarele alea laughing rolling on the floor

| dragoos a răspuns:

Eu lucrez cu tehnologia cu care sunt echipati robotii japonezi. Pot sa spun ca adversarii lor sunt Siemens si ABB si la servici am de toate si Siemens si ABB, dar la cele japoneze nu am avut nici o interventie. De ce? Pentru ca nu se strica, evident happy De aici tragi tu concluzia.