| Irina465 a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Galaxy j5 (2016)? Merita sa dau banii pe el sau mai bine nu? Aplicatiile merg bine? Ce defecte are? Multumesc!

1 răspuns:
| nuestenimic a răspuns:

Merita toti bani iti recomand mdelu fiind utilizatoru modelului si are un pret calitate/perfomanta sa spunem ai camera buna, 2GB RAM SI 16 GB MEMORIE Ial cu incredere fiind Samsung unul din cele mai bune tel la pretul care al are decat sa iei o Chinezarie Mai bine SAMSUNG Puterea Androidului si cel mai bun Si applicatiile merg foarte bine