| Robert_Strauneanu_1998 a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Galaxy Y? Este bun? Imi puteti spune cate ceva despre el? Se merita banii?

5 răspunsuri:
| Anonymous1995 a răspuns:

Mie unul mi se pare un telefon banal, e micut, mie unul nu-mi plac astfel de telefoane, pentru mai multe detalii despre el poti sa te uiti aici : http://www.youtube.com/watch?v=jQmb6bIIWUA

| AlexDu a răspuns:

Mi se pare fainut, adica poti naviga liber pe net, poti face poze clare, etc.
Gasesti aici specificatii:
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_y_s5360-4117.php

| alexandru112211 a răspuns:

Ca telefon e bun, daca vrei smarthphone mare cu ecran mare sa te dai mare cu el nu e bun happy

| draand28 a răspuns:

Nu meriti eu mi-am luat unul de curand si nu e bun deloc de exemplu multe programe sau jocuri nu functioneaza pe el din cauza graficai proaste face destul de des blocari chair si cand e nou nout touch screenul abia functioneaza. Eu iti recomand un Samsung Galaxy mini 2 merita, are performate bune si este si la un pret rezonabil.
Sper ca te-am ajutat!

| Try2KillMe a răspuns:

Parerea mea e sa nu il iei.
Daca vrei un telefon cu adevarat bun dar in acelasi timp si ieftin, poti incerca Samsung Galaxy mini 2 sau Samsung Galaxy Gio happy
Bafta!