| dorinta233 a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung S6500 Galaxy Mini 2?
As vrea sa il iau, dar nu sunt sigur daca este bun la poze? Cei care il au sau cunosc ce poate face... sa isi lase cu parerea.

Răspuns Câştigător
| octha a răspuns:

Tot cei de la Samsung galaxy e bun. daca e facut din piese riginale.un prieten are si e foarte multumit de telefon, numa ca se zgarie cam usor daca il tii in buzunar alaturi de key, etc..camera e de 2 megapixeli parca sau 3..nu mai stiu, vede deci bine, are de toate pentru aplicatii...ai sa fii multumit de tel.eu ii dau telefonului nota 8, 5 ca se putea sa iasa si mai bine.sa te bucuri de el daca til cumperi.