| radu75 a întrebat:

Ce parere aveti despre "second life"? cei care nu stiu pot vedea despr ce este vorba aici http://stirileprotv.ro/......ubesc.html

Răspuns Câştigător
| hugo a răspuns:

Nu nu nuhappyati inteles gresit jocul, in joc poti vorbi, iti poti creea o casa, poti manca, dansa poti face absolut tot ceea ce faceti si in real life. Dar ca sa iti faci toate astea trebuie sa muncesti, se gasesc locuri de munca...si acounturile sunt FREE nu costa nici un banut! Jocul asta...este salvarea mea, eu scot intre 100/150$ pe saptamana din acest joc fara sa bag 1cent. Nu ma intrebati cum sa nu va raspund!

3 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Costa bani contul. si daca iti pui mintea. devi dependent. si stii de ce? de o mare prostie

| User a răspuns:

O abureala care dupa cate am inteles costa si bani.

| viki a răspuns:

Imi facusem si eu cont, dar am renuntat imediat.Nu mi se pare cine stie ce, doar ca poti vorbi cu oameni din toata lumea.