| ciber a întrebat:

Ce parere aveti despre tableta (Acer iconia a1 810 ) si merita la pretul de 900 ron

4 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Tableta Quadcore cu 2 camere foto, una de 5mb, 1gb memorie ram, 16 gb flash, si ultima varianta de android pentru tablete, merita: http://bit.ly/acer-iconia-a810

| iRobby a răspuns:

Mie mie se pare o tableta foarte buna, si merita cu siguranta pretul de 900 Ron.

| Daniel_Tudoran_2000 a răspuns:

Este foarte buna tableta, recomand.

| Tomy2000 a răspuns:

Eu am achizitionat-o acum 3 saptamani, nu mi s-a blocat de loc, merge foarte repede si tine bateria 2 zile si jumatate